Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z branży car audio.
W naszym systemie zakupów hurtowych znajdą Państwo produkty firm:

Kultowa amerykańska firma, znana przede wszystkim przez fanów SPL z produkcji głośników niskotonowych, głośników samochodowych i wzmacniaczy. Marka, siejąca postrach u konkurencji. Każdy fan niskich częstotliwości znajdzie w ofercie Digital Designs coś dla siebie. Począwszy od linii subwooferów REDLINE, słynącej z bezkompromisowego grania, a jednocześnie będącej przystępna cenowo dla każdego, poprzez linię 1500, 2500, 3500 oraz linię 9500 skierowaną już dla fanów SPL a kończąc na kultowej serii 9900 i serii „Z” siejącej postrach wśród konkurencji…
Amerykańska firma posiadająca w swojej ofercie bardzo duży asortyment głośników samochodowych, głośników niskotonowych (subwooferów), wzmacniaczy, kondensatorów a także zestawów okablowania. Przeglądając ofertę PowerBass każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od linii S stanowiącej bardzo dobre odwzorowanie cena - jakość , a kończąc na linii 3XL skierowanej do bardzo wymagających odbiorców. Nie ważne którą linię się wybierze, serię S którą zapewnia możliwie jak najbardziej detaliczne i przyjemne brzmienie oraz wysoki poziom głośności ,czy też serię 2XL, zapewniającą krystalicznie czysty dźwięk w „ciepłych kolorach” a kończąc na serii 3XL skierowanej do najbardziej wymagających odbiorców, w ofercie PowerBass są produkty dla każdego.
Marka wywodząca się z Brazylii która od samego początku istnienia skierowana była na innowacyjność. Slogan reklamowy „Moc bez ograniczeń” mówi wszystko. Wzmacniacze znają bardzo dobrze zawodnicy startujący w zawodach SPL. W małych gabarytowo obudowach znajdują się komponenty umożliwiające uzyskać potężne moce. Stąd zdaniem wielu wzmacniacze te pozostawiają daleko za sobą konkurencję.
W ofercie znajdują się najwyższej jakości, ręcznie produkowane wzmacniacze samochodowe, zasilacze samochodowe, woltomierze, piloty zdalnego sterowana a także inne akcesoria car audio.
Amerykańska firma produkująca najwyższej klasy akumulatory AGM, zasilacze samochodowe , kable zasilające a także akcesoria.
Akumulatory XS Power są bardzo często wybierane na świecie. Wybierane przez miłośników car audio, którzy startują w zawodach dB Drag Racing, sound off. XS Power po prostu dominuje i wzbudza strach u konkurentów. Mistrzowie wybierają XS Power nie tylko do samochodów przygotowywanych zawodów ale także do aut, które używają na co dzień. To najlepsza rekomendacja. Jeśli jednak nie wierzysz: możesz sprawdzić możliwości XS Power podczas zawodów. Zerknij pod maski samochodów mistrzów z całego świata, by przekonać się jakich baterii używają, by osiągnąć jeden cel: wygrać.
^ Powrót do góry