Cyfrowy woltomierz wyposażony w zabezpieczenie przed zbyt niskim lub zbyt wysokim napięciem.
Symbol: 0000000612

Opis produktu

 

Profesjonalna ochrona Twojego systemu


Oto niezbędne wyposażenie każdego samochodowego systemu audio. Woltomierz zapewnia użytkownikowi bieżące informacje o stanie zasilania. I nie tylko przyda się, by szybciej wykryć niepokojące spadki napięcia ale także skoki, które mogą być groźne dla systemu audio.


Unikalną funkcją VT 3 jest wykrywanie napięcia wyższego lub niższego  niż dopuszczalne. W spadku napięcia poniżej 9V lub przypadku przekroczenia poziomu 16 V urządzenie natychmiast odcina zasilanie, by zabezpieczyć podłączone wzmacniacze przed uszkodzeniem. Oczywiście można samemu ustawić zakres napięć  skrajnych pracy urządzenia.

Do czasu odzyskania prawidłowego  napięcia do pracy lub naprawy systemu przez użytkownika wzmacniacze pozostaną zabezpieczone, dzięki praktycznemu woltomierzowi VT 3.


VT 3 może być wykorzystywany nie tylko w samochodach osobowych. Woltomierz przystosowano do pracy także w systemach 24 V stosowanych m.in. w samochodach ciężarowych.

 

O marce STETSOM

Brazylijska firma zajmująca się sprzętem car audio wysokiej jakości od 1989 roku. To jeden z największych producentów modułów zasilania, akcesoriów i sprzętu car audio w Ameryce Łacińskiej. Swoją siedzibę oraz imponujący zakład przemysłowy o powierzchni  ponad 3000 m2 zlokalizowała w Presidente Prudente w stanie Sao Paulo. Tam powstają urządzenia, które są sprzedawane do ponad 45 krajów świata.


STETSOM słynie z wysokiej jakości, którą doceniają nie tylko entuzjaści car audio ale także profesjonalni zawodnicy startujący w konkursach na całym świecie. Ze sprzętu Stetsom korzystają mistrzowie konkursów rozgrywanych nie tylko w Ameryce Północnej i Południowej a także w wielu innych miejscach świata.

Ze sprzętem STETSOM ustanawiano rekordy świata podczas zawodów car audio.


Wszystkie produkty tworzone są od podstaw w firmowych ośrodkach w Brazylii. Produkcja odbywa się na miejscu, by zachować najwyższą możliwą powtarzalność i jakość urządzeń. STETSOM korzysta z ręcznej produkcji. Każde urządzenie jest indywidualne testowane i sprawdzane przed wysłaniem do klienta.

Sprzęt wzorem najlepszych firm  motoryzacyjnych tworzących wybitne sportowe auta jest indywidualnie oznaczony specjalnym numerem, dzięki któremu można łatwo zidentyfikować osobę, która jest odpowiedzialna za rygorystycznym testy przedsprzedażne i zatwierdzenie produktu do sprzedaży. 

 

Co znajduje się w pudełku?

  • Wzmacniacz 1 sztuka
  • Instrukcja Tak
  • Naklejka STETSOM 1 sztuka
  • Karta gwarancyjna Tak
  • Paragon lub faktura VAT Tak