Profesjonalny cyfrowy samochodowy zasilacz / ładowarka 50A
Symbol: 0000000670

Opis produktu

 

Profesjonalny, cyfrowy zasilacz samochodowy / ładowarka STETSOM INFINITE 50A daje możliwość wykorzystywania go jako zasilacz samochodowy (bez podłączenia do akumulatorów) lub jako ładowarka (podłączając do akumulatorów) i do tego jest bardzo stabilny.

STETSOM INFINITE 50A to idealne źródło zasilenia systemu car audio dla tych którzy lubią startować w konkursach SPL. Nie musisz już się martwić że zabraknie Ci prądu.

 

Specyfikacja

 • Napięcie zasilania DC 7,5V ~ 14,4V
 • Napięcie zasilania AC 127V (93V ~ 140V) / 220V (163V ~ 240V)
 • Pobór prądu AC 16,7Ah (127V) / 10,7Ah (220V)
 • Maksymalny prąd ładowania 50Ah przy 12,6V
 • Wysokość 64 mm
 • Szerokość 185 mm
 • Głebokość 172 mm
 • Waga 1,50 kg

 

Właściwości

W pełni cyfrowy zasilasz / ładowarka dzięki czemu daje ogromną przewagę nad konwencjonalnymi urządzeniami opartymi na transformatorach.

Wewnętrzny bezpiecznik wejściowy AC

Zabezpieczenie przed zwarciem na wyjściu DC

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Dzięki płynnej regulacji ładuje on napięciem w zakresie od 12V do 14,4 V z sieci o napięciu od 127V do 220V.

Maksymalny ładowania wynosi 50 Ah przy 12,6V.

Zasilacz / ładowarka jest urządzeniem bezpiecznym dla użytkownika i jego samochodu. Został wyposażony  na wejściu (AC) w bezpiecznik wewnętrzny. Dodatkowo na wyjściu prądu stałego (DC) znajduje się układ zabezpieczający przed zwarciem oraz niskim napięciem i zbyt wysoką temperaturą.

Urządzenie wyposażono w niezwykle wydajny system chłodzenia wspomagany aż trzema wentylatorami.

Dodatkowo posiada on w wyświetlacz na który możesz zobaczyć w czasie rzeczywistym jakie jest aktualne ładowanie.

Układ ABS (Anti Blok System), zapewniający lepszą wydajność, oraz maksymalną dostępną moc.

 

UWAGA !!!

Należy zachować ostrożność podczas podłączania kabla (+) i (-) do wzmacniacza i / lub akumulatora.

 

Co znajduje się w pudełku?

 • Zasilacz / ładowarka 1 sztuka
 • Naklejka STETSOM 1 sztuka
 • Instrukcja Tak
 • Karta gwarancyjna Tak
 • Paragon lub faktura VAT Tak

 

O marce Stetsom

Brazylijska firma zajmująca się sprzętem car audio wysokiej jakości od 1989 roku. To jeden z największych producentów modułów zasilania, akcesoriów i sprzętu car audio w Ameryce Łacińskiej. Swoją siedzibę oraz imponujący zakład przemysłowy o powierzchni  ponad 3000 m2 zlokalizowała w Presidente Prudente w stanie Sao Paulo. Tam powstają urządzenia, które są sprzedawane do ponad 45 krajów świata.

Stetsom słynie z wysokiej jakości, którą doceniają nie tylko entuzjaści car audio ale także profesjonalni zawodnicy startujący w konkursach na całym świecie. Ze sprzętu Stetsom korzystają mistrzowie konkursów rozgrywanych nie tylko w Ameryce Północnej i Południowej a także w wielu innych miejscach świata. Ze sprzętem Stetsom ustanawiano rekordy świata podczas zawodów car audio.

Wszystkie produkty tworzone są od podstaw w firmowych ośrodkach w Brazylii. Produkcja odbywa się na miejscu, by zachować najwyższą możliwą powtarzalność i jakość urządzeń. Stetsom korzysta z ręcznej produkcji. Każde urządzenie jest indywidualne testowane i sprawdzane przed wysłaniem do klienta. Sprzęt wzorem najlepszych firm  motoryzacyjnych tworzących wybitne sportowe auta jest indywidualnie oznaczony specjalnym numerem, dzięki któremu można łatwo zidentyfikować osobę, która jest odpowiedzialna za rygorystycznym testy przedsprzedażne i zatwierdzenie produktu do sprzedaży.