DD
Dwudrożny zestaw głośników współosiowych o wymiarze wooferów 6 x 9 cala, impedancja 4 Ohm, zalecana moc wzmacniacza 25-100 W RMS
Symbol 0000003382
Cena detaliczna brutto
449,00 PLN /zestaw
Opis produktu

 

Głośniki EX6X9 to dobre rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje uniwersalnego zamiennika głośników fabrycznie instalowanych w samochodach. Pasują niemal do wszystkich samochodów na rynku: amerykańskich, azjatyckich jak i europejskich. I nie tylko ze względu na kompaktowe rozmiary, dzięki którym zmieści się niemal w każdym miejscu na głośniki. Także z tego powodu zostały zaprojektowane tak, by uzyskać możliwie jak najbardziej detaliczne i przyjemne brzmienie oraz wysoki poziom głośności. A to wszystko przy stosunkowo niskiej mocy typowej dla radioodtwarzaczy instalowanych fabrycznie. Głośniki te nie obciążają tak słabszych wzmacniaczy jak wiele głośników wysokiej klasy dostępnych na rynku. Tym samym nie wymagają dodatkowego wzmacniacza mocy, co oznacza niższe koszty inwestycji w zestaw audio w samochodzie.

Głośniki EX6X9 to sposób na efektywne wykorzystanie radia fabrycznego i wyraźną poprawę jakości dźwięku w porównaniu z seryjnie instalowanymi głośnikami. A na dodatek: głośniki dostępne w bardzo przystępnej cenie. Zachęcamy do porównania naszych głośników ze sprzętem znacznie droższym. Jakość wykonania, jedwabne kopułki jak w dobrych kosztownych systemach domowych, przystępna cena oraz detaliczne i przyjemne brzmienie: oto pełnia doświadczeń  z prawdziwym hi-fi w samochodzie.

Szczególnie polecany.

Zamiennik głośników fabrycznie montowanych w samochodach. Podłączany bezpośrednio do wzmacniacza w radiu. Dla miłośników mocniejszego grania z wyższym poziomem głośności. Nie wymaga dodatkowego wzmacniacza mocy.

Brzmienie.

Soczyste i detaliczne tony wysokie oraz  wyraźne i klarowne tony średnie, solidne i dobrze kontrolowane tony niskie.

Perfekcyjny następca każdego głośnika montowanego fabrycznie.

Zaprojektowany do zastąpienia głośników instalowanych fabrycznie, czyli popularnie określanych OEM. Głośniki EX6X9  to doskonałe połączenie: bardzo dobre parametry i brzmienie w wyjątkowo przystępnej cenie. Zestaw koaksjalny jest świetnym rozwiązaniem na niedrogie nagłośnienie całej kabiny: świetnie pasuje do montażu w półce.

Pasuje do samochodów dostępnych na rynku: starszych modeli Seata i Volkswagena. I najczęściej nie trzeba inwestować w dodatkowe pierścienie, by zmieścić głośnik. Ponadto zwykle mieści się pod fabryczną maskownicą: tym samym można uniknąć kosztownych modyfikacji.

 

[h3]Specyfikacja[/h3]

 • Zalecana moc wzmacniacza 25 - 100 W RMS
 • Impedancja 4 Ohm
 • Średnica woofera  6 x 9 cala
 • Średnica otworu montażowego  151 mm x 212 mm
 • Średnica magnesu 84 mm
 • Wysokość magnesu 25 mm
 • Pasmo przenoszenia 50 Hz - 20 kHz
 • Głębokość montażu 65 mm

 

[h3]Właściwości[/h3]

[img src=http://basston.pl/img/cms/DD_Audio/EX69/EX6-9_1.png]

[img src=http://basston.pl/img/cms/DD_Audio/EX69/EX6-9_2.png]

[img src=http://basston.pl/img/cms/DD_Audio/EX69/EX6-9_3.png]

[img src=http://basston.pl/img/cms/DD_Audio/EX69/EX6-9_4.png]

[img src=http://basston.pl/img/cms/DD_Audio/EX69/EX-6-9_5.png]

[img src=http://basston.pl/img/cms/DD_Audio/marine_grade.png]

 

[h3]Co znajduje się w pudełku?[/h3]

 • Głośniki 2 sztuki
 • Grille na głośniki 2 sztuki
 • Akcesoria do montażu Tak
 • Przewody montażowe Tak
 • Karta gwarancyjna Tak
 • Paragon lub faktura VAT Tak
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B